+38-093-283-60-82
ГоловнаОплата та доставкаСервісний центрБлогГарантіяКонтакти
RU UA

Купити магістральний фільтр – легко як ніколи!

0 відгуків.

Сторінку створено 09.07.22

Що ж таке – магістральний фільтр? Це той випадок, коли відповідь криється в самому питанні, магістральний фільтр для води призначений для підключення до водопровідної магістралі. А це означає, що один з найважливіших параметрів для нього є пропускна здатність. Це число може начитатися від 20 л/хв. та доходити до 50-80 л/хв. орієнтовно для невеликих квартир. При виборі магістрального фільтра, слід враховувати "пікове навантаження", щоб уникнути проблем у подальшій експлуатації.

Також слід врахувати, що картридж всередині, фільтруючий елемент, створює певний опір тиску в магістралі. Сучасні магістральні фільтри для води впливають на тиск, знижуючи його всього на 0,1 – 0,5 бар.
Залежно від цього, яке призначення несе у собі фільтр, ми можемо відзначити кілька видів магістрального фільтра.


Магістральний фільтр механічного очищення, служать видалення великих нерозчинних домішок. Такий магістральний фільтр є сенс встановлювати в точці введення водонапірної магістралі. У такому випадку, гарантовано, що все обладнання та водонагрівальні елементи працюватимуть довше і з більш підготовленою водою. Монтаж фільтра механічної очистки, так само необхідний і для безпечного функціонування систем тонкого очищення води.


Найбільш поширеним для таких фільтрів картриджем є спінений поліпропілен. Вони також можуть бути зроблені, з поступовим зменшенням розміру пір. Такий фільтр елемент, прослужить вам набагато довше звичайних. Існує і картридж з нержавіючої сітки, цей тип картриджа або магістрального фільтра в зборі, має практично необмежений термін служби, що дозволить вам надалі суттєво заощадити на заміні фільтруючих елементів.


Слід згадати, що існують типи картриджів для холодної води, а є модулі для гарячої води, різниця принципова, тому будьте уважні при підборі магістрального фільтра.Різниця, як говорилося раніше, важлива, тому колби для гарячої води, роблять із спеціального пласт-сплаву, стійкого до високих температур або їх роблять з нержавіючої сталі. Фільтро-елемент магістального фільтра для гіркої води, так само роблять із полімеру, властивість якого не змінюються при тривалому контакті з гарячою водою. Магістральний фільтр для гарячої води можна безпечно використовувати в очищенні холодної води, але навпаки, вже не вийде.


Для пом'якшення водопровідної або артезіанської води також використовують магістральні фільтри для води, але цього разу, як фільтруючий матеріал, виступає - реагент, на основі поліфосфату натрію. Для вживання води в харчових цілях, вона потребує додаткового доочищення.

"Останнім писком моди" стали безреагентні магнітні пом'якшувачі. Для них не потрібне додаткове обслуговування, їх можна встановити як на введенні магістралі, так і перед побутовою технікою. Магнітний пом'якшувач, ефективний однаково як холодної води, так гарячої.


На воду впливає сильне магнітне поле, певної конфігурації. В результаті, сполуки магнію та кальцію, що знаходяться у воді, випадають в осад, який при необхідності легко видаляється.




Коментарі/відгуки

Поки що немає коментарів