Вода жива та мертва: як вибрати фільтр для води?
0 відгуків.Сторінку створено 27.03.15
Показники забруднення води, що фіксуються на станціях водоочищення, не є хибними, вода дійсно чиста, безпечна і відповідає прийнятим нормам. Інше питання, в якому стані вона потрапляє до квартир людей, після кілометрів через старі, зношені труби. У важких випадках з крана йде прямо-таки бура рідина, вода з іржею і навіть піском, що смердить хлором і добре, якщо тільки їм.
Люди приділяють велику увагу своїм здоров'ю, змушені купувати або бутельовану воду або фільтри та системи очищення води. Існує їх безліч варіацій, але ми опишемо основні. Зупинимося на найдоступніших - проточні фільтри та фільтри зворотного осмосу, що роблять водопровідну воду не тільки чистою та безпечною. але й смачною та корисною.
Безперечною перевагою такого фільтра, це простота у використанні та невисока вартість змінних модулів, міняти які необхідно регулярно, залежно від забрудненості води. Мінусами проточних фільтрів, можна вважати відсутність біологічної та молекулярної очистки.
Щоб забезпечити безперебійну подачу чистої фільтрованої води, виробники пропонують безліч стаціонарних систем очищення і системи зворотного осмосу включають накопичувальні ємності.
Асортимент таких типів фільтрів досить великий. Найбільшою популярністю користуються системи водоочищення ATOLL, виробництва США, Fitaqua виробництва Польщі спільно з bluefilters, Leader - Польща, різні моделі вітчизняних фільтрів Гейзер та Аквафор. Останні два найбільш популярні через доступну ціну як самих фільтрів, так і витратних матеріалів, змінних модулів та різних комплектуючих, при тому що якість води – на дуже високому рівні.
Назад - найбільш ефективний спосіб водоочищення від усіх відомих шкідливих домішок, що містяться у вихідній воді. У таких системах як правило застосовується 5- або 6-ступінчасте очищення.
Для того, щоб ці системи очищення води на молекулярному рівні служили Вам довше, а очищення здійснювалося максимально якісно, воду попередньо необхідно очистити від нерозчинених частинок, а потім вугільними модулями очистити від великого вмісту хлору та його сполук.
Тільки після низки фільтрів попереднього очищення, приходить черга молекулярної фільтрації води. Поліамідні мембрани затримують хімічні, механічні, органічні забруднення і скидають концентрат назад у каналізацію через дренаж, роблячи воду практично дистильованою. Для покращення смаку та додавання необхідних людині корисних речовин рекомендується встановлювати спеціальний мінералізатор.
Відфільтрована вода в цих системах заповнює бак, а з бака вода через спеціальний кран для очищеної води вже надходить до Вас у склянку.Враховуючи те, що вода, що знаходиться в наукоплювальній ємності, може перебувати тривалий час, через це можливе розмноження бактерій, щоб уникнути цього, в ланцюзі між баком і краном, встановлюється посткутний фільтр і УФ-лампи для повного знезараження води. Споживачу вода надходить на 100% чистою та безпечною, придатною для пиття навіть у некип'яченому вигляді.
Такий спосіб очищення гарантує Вам повну відсутність плівки при заварюванні чаю, м'якість і приємно-солодкуватий смак води. Побутові фільтри, проточні фільтри проходять різні тестування в НДІ і отримують необхідні сертифікати відповідності.
Багато людей періодично здають відфільтровану воду на аналіз для якісного порівняння з бутильованою водою. Фільтри стаціонарного типу та системи зворотного осмосу проходять додаткові випробування водою, відфільтрованою в різних регіонах та в різну пору року. Перед тим як визначитися з вибором, яку все ж таки системи фільтрації встановити собі додому, варто ознайомитися з характеристиками та типом забруднення води у Вашому місті і вже виходячи з цих даних, купувати фільтр для м'якої або дуже жорсткої води.
Не тільки вода для пиття та вживання в їжу, потребує ретельного очищення. Побутова техніка, водонагрівальні елементи, присутні практично в кожному будинку, - посудомийні та пральні машини - так само схильні до згубного впливу забрудненої води.Хто ж можна говорити про миття посуду і прання речі, брудною водою?
Різні фільтри механічної очистки - сітчасті, дискові, сорбційні модулі, здатні ефективно
очищати воду від частинок піску, іржі, окалини. Вони усувають високий вміст заліза, пом'якшують воду і запобігають утворенню накипу та відкладень на нагрівальних елементах.
Такі фільтри не роблять її питного класу, але дозволяють використовувати для побутових потреб, продовжуючи термін служби побутової техніки і гарантує відмінний результат при миття посуду та прання білизни. Використовувати таку воду в гігієнічних процедурах можна із задоволенням та без побоювань.
Планова заміна фільтруючого матеріалу - сіток, модулів, дисків або засипки відбувається швидко і без ускладнень. Світові виробники рекомендують системи з автоматичним очищенням фільтруючого елемента та автопромивкою, що спрощує їх використання та є гарантом очищення води від небажаних домішок.
Чиста та корисна вода для пиття та вживання в їжу, а так само пом'якшена, очищена від сповіщених частинок вода, для побутових потреб – це реально досяжне благо. Найширший модельний ряд фільтрів, різних виробників, дозволяє підібрати систему за будь-яким бюджетом.
Наш інтернет магазин - Фільтри для води в Одесі, filtry.od.ua допоможе Вам в цьому!
Коментарі/відгуки
Поки що немає коментарів