+38-093-283-60-82
ГоловнаОплата та доставкаСервісний центрБлогГарантіяКонтакти
RU UA

Води для рослин.

0 відгуків.

Сторінку створено 09.07.22

Практично всі кімнатні рослини вибагливі до низки умов:

- насичений мінералами грунт

- Повітря для здійснення обміну речовин

- чиста вода
Кожен із цих елементів тісно взаємопов'язаний між собою і найчастіше вони залежать один від одного. Наприклад, рівень вологості ґрунту повинен відповідати світловому режиму та температурі навколишнього середовища. А трапляються випадки, коли неочищену воду для поливу рослин використовувати небезпечно, т.к. вона може зашкодити їм. У таких випадках найрозумнішим рішенням буде купувати фільтри для води.
Вода для поливу рослин має бути очищеною
Вода для полива растений должна быть очищеннойНайпоширеніший тип забруднення у наш час – це наявність хлору у воді. На водоочисних станціях їм знезаражують воду. Ціною безпеки бактеріологічного захисту доводиться миритися з наявністю у воді хлору та його отруйних сполук.
Полив хлорованою водою загрожує появі опіків на коренях та листі рослин. Тривала дія хлорованою водою на ґрунт може призвести до виснаження ґрунту та приходу його в непридатний для рослин стан.
Деякі вважають за краще для поливу рослин використовувати кип'ячену воду. У цій ситуації з води звичайно випарується хлор, але разом і з киснем. А така вода для рослин просто марна.
Незамінними помічниками в таких ситуаціях є фільтри для води. Щоправда використання лише певних моделей. Ну наприклад найдешевші з фільтрів - фільтри-глечики мають низьку швидкість фільтрації. З таким пристроєм полив квітів може затягнутися цілий день. Ідеальним рішенням цієї задачі -проточні фільтри під мийку 

Ось такий фільтр зможе проводити очищення води не тільки для всієї родини, а й для поливу рослин.
Варто відзначити рослини, яким особливо потрібна м'яка очищена вода: адіантум, араукарія, алоказія, фіалка, аралієві, ардизія, афеляндра, , бегонії, брунфельзія, немантус, глоксинія, гарденія, дипладенія, дизиготека, ароїдні, кодіум, , марантові, мирт, медінілла, колумнію, бромелієві, муррайя, , орхідеї, жасмин, пальми, пеперомія, папороті, рододендрони, сциндапсус, стефанотис, фіттонія, , цитрусові та есхінантус.

Коментарі/відгуки

Поки що немає коментарів