Вода з різних джерел
0 відгуків.Сторінку створено 08.07.22
Річки, озера і океани покривають більшу частину поверхні земної кулі. Вода буквально пронизує грунт навколо сприяючи утворенню джерел, ключів, колодязів, джерел. Розглянемо ці джерела ближче. У морях і океанах знаходиться сильно солона вода з вмістом солі близько 35 г на літр. Найчастіше сіль-це хлорид натрію, яким ми користуємося на своїх кухнях, однак, зустрічаються і сульфати магнію, олово, йод, срібло та ін морську воду використовувати в якості питної не рекомендується. Великий вміст солі здатне викликати зневоднення організму в результаті високого вмісту солі. Тому людина, що потерпіла корабельну аварію не зможе втамувати спрагу морською водою. Якщо людина вип'є 500 мл морської води - то втратить 300 мл своєї.
Протягом всієї історії люди використовували для пиття річкову або озерну воду. ДО РЕЧІ, прісної вона називається дуже умовно. Ця вода містить, звичайно, менше солей, але все ж гідрокарбонати і карбонати - обов'язкові складові такої води. Географічне положення річки і озер впливає і на склад води. Протікаючи по граніту, вода практично не насичується мінералами, а протікаючи через вапняні породи, вода активно насичується кальцієм. Також у воді містяться всі речовини які потрапляють на грунт, а це Нафтопродукти, пестициди, радіоактивні елементи, важкі метали та ін. Не варто випускати з уваги і мікробіологічної складової таких джерел, серед яких можуть мешкати і патогенні. Склад річкової води може змінюватися відповідно до пори року і опадами. Наприклад, в зимову пору року в воді більше сульфатів і нітритів, за те на багато менше бактерій. Наші предки вважали джерельну воду виключно чистою. Вона завжди користувалася популярністю. Проте, в наш час на воду з таких джерел дуже впливає дощі, паводки і місцеві забруднення. Але не поспішайте засмучуватися. Насолодитися смаком джерельної води можна після очищення за допомогою фільтра для води.
Колодязі-обов'язковий атрибут практично кожного села чи села. Його глибина зазвичай близько 5-10 метрів. Однак ця вода є найбільш забрудненою, тому що містить в собі всі поверхневі забруднення грунту. Така вода часто має солодкуватий присмак. На жаль це ознака наявності нітратів, які є отрутою для нашого організму. Оптимальним якістю володіє вода, що видобувається з свердловин. У таких випадках вода викачується з глибини від 30 до 200 метрів в оточенні вапняних порід. Це дозволяє отримувати воду очищену від більшості забруднень, але вона є дуже жорсткою. Таку воду досить пом'якшити за допомогою відповідного фільтра для води. Найчистішою і прийнятною для вживання вважається дощова вода. І логічно, адже вона - результат конденсації пари, а значить практично дистильована вода. Не дивлячись ні на що, забруднення присутні і в дощовій воді. У дощову воду потрапляють промислові викиди-азотна кислота і сірчистий газ. Ще один удар по чистоті наносять безпосередньо під час набору такої води. Зазвичай ставлять бочку біля даху або дерев. Тоді в воду змиваються екскременти комах, і продукти життєдіяльності рослин (Марганець, вуглець і кальцій.
Коментарі/відгуки
Поки що немає коментарів