+38-093-283-60-82
ГоловнаОплата та доставкаСервісний центрБлогГарантіяКонтакти
RU UA

95% питної води в Україні не придатне для вживання

0 відгуків.

Сторінку створено 10.07.22

Голова громадської організації "За право громадян на екологічну безпеку" Володимир Гончаренко оголосив невтішні результати моніторингу питної води в Україні. За словами голови 95% питної води в Україні, не придатне до вживання. Недостатнє фінансування державних установ, які мають слідкувати за станом води призводить до того, що необхідні постійний моніторинг не здійснюється.
Ситуація із питною водою в Українському регіоні

Ситуация с питьевой водой в Украинском регионеГончаренко також попереджає населення про небезпеки, що виникають внаслідок кип'ятіння. Вбиваючи частину мікроорганізмів за допомогою кип'ятіння, виділяється велика кількість сполук, що містять хлор, і канцерогенів, які здатні незворотно травмувати організм людини. Громадська організація провела моніторинг способів очищення води та дійшла висновку, що дієвими є лише заморожування води чи очищення фільтрами для води.

Що стосується бутильованої води та води з джерел – моніторинг її стану також не проводиться. Єдиним виходом залишається особистий контроль стану води, що споживається. Попадання в питну воду шкідливих речовин можна суттєво, або навіть повністю обмежити з допомогою систем фільтрації води. Очищення за технологією зворотного осмосу, а також всілякі фільтри комплексного очищення з ухилом на придушення життєдіяльності мікроорганізмів.

Вчені із заявами та висновками представників громадської організації погоджуються. За заявою одного з професорів інституту природничих та гуманітарних наук найбільш кричуща ситуація з питною водою у сільській місцевості, де використовуються добрива для вирощування культур. За даними інституту, у більшості колодязів України неймовірно високий рівень пестицидів та нітратів. Захистити від можливої шкоди, професор інституту, рекомендує системами з урахуванням зворотного осмосу, т.к. вони здатні провести очищення води на 99,9% від усіх шкідливих домішок.

Коментарі/відгуки

Поки що немає коментарів