Що пити та як?
0 відгуків.Сторінку створено 09.07.22
Як багато хто з нас думає про те, яку воду п'є і як? У літній період найходовіший товар - це прохолодна газована вода у пляшках. Однак, непогано мати вдома фільтр для
води Аквафор. Тоді є можливість підключити фільтр до холодильника, якщо така можливість є, і отримувати прохолодну і чисту воду скільки завгодно. Але фільтр стоїть удома, а як бути під час прогулянки вулицею чи на робочому місці? І ось на вулиці спека, пити хочеться і ми не замислюючись, купуємо бутильовану воду. А звідки ми впевнені, що ця вода придатна для вживання? На щастя аналогічне питання виникло і в академіка НАН України Гончарука В.В. Він провів дослідження 31 марки питної води.
Дослідження води проводилися вкрай детально за цитотоксичними та генотоксичними показниками. Академік дійшов висновку, що вода виробників є просто небезпечною. Звичайно, не всі поголовно погоріли на тестах. Серед "придатних" виявилася тм BonAqua. Це Американський концерн, виробничі потужності якої розміщені на території. Дещо інша ситуація склалася з водою українського виробництва. Цілих три виробника потрапили до категорії "безпечних". Лідером трійки переможців стала вода "Моршинська", яка справді чинить на організм людини позитивний вплив.
Але заявляти, що торгові марки, що "програли", виробляють воду, пити яку категорично не рекомендується, не можна. Проте 6 торгових марок потрапили під повну заборону споживання, т.к. генотоксичний вплив на організм може бути непередбачуваним.
Дані тестування, на жаль, дуже мало обіцяють. У такій ситуації залишається тільки рекомендувати обзаводитися фільтрами для води Аквафор, якість яких перевірена роками. До того ж до виробництва фільтрів "додана" американська рука, що говорить про виняткову якість фільтрів для води цієї торгової марки. Використовувати щось перевірене краще споживання води незрозумілого походження та якості. Адже від води залежить наш організм. Ми ж практично повністю складаємося з неї. І вживаючи воду потрібно дотримуватися низки нехитрих вимог.
Вранці, наприклад, треба випити щонайменше 2 склянки води, щоб дати організму можливість заповнити запас рідини втрачений за ніч. Перед їжею воду необхідно пити за півгодини та за 2,5 години після їди. І якщо ви вже вирішили попити води, то це має бути мінімум склянка. Обов'язково треба пити воду перед сном.
Звичайно пити воду за графіком – це не вирішення проблем. Зорієнтуватися про кількість води в організмі можна за кольором сечі – нормальною вважається практично безбарвна без різкого запаху. Так, за добу середньостатистична людина виділяє близько 1,5 літра сечі. Для такої кількості виділень випивати треба хоча б 2 літри води. І знову ж таки нагадуємо, пити необхідно тільки очищену воду і бажано за допомогою фільтрів аквафор.
Міру ніхто не скасовував! На ґрунті зневоднення чи надлишку рідини можуть виникати різні захворювання. Вчені встановили норму споживання води на день. Це 3-40 г води на кожний кг ваги. Пити воду безпосередньо перед їжею, під час їжі або відразу після їди - не рекомендується. Чому? Шлунок оцінює скільки кислоти необхідне для перетравлення їжі і, власне, виділяє її. А зайва склянка води може значно розбавити концентрат кислоти, що значно ускладнить засвоєння корисних речовин організмом. Що цікаво, кислі напої сприяють травленню.
Коментарі/відгуки
Поки що немає коментарів