+38-099-100-44-32
ГоловнаОплата та доставкаСервісний центрБлогГарантіяКонтакти
RU UA

Фільтр для свердловини

0 відгуків.

Сторінку створено 26.09.18

фільтри для очищення води зі свердловин складають окремий сегмент і розглядати їх варто окремо від інших. Особливість води зі свердловин полягає в тому, що її склад і ступінь забруднення непередбачувані. Якщо звичайна водопровідна вода містить набір цілком стандартних забруднень, то вода зі свердловин має разюче інші характеристики, а тому вимагає окремої уваги, коли мова заходить про її очищення. 

фільтр для пом'якшення води кабінетного типуЗазвичай ми рекомендуємо здійснювати підбір фільтра для свердловини на підставі аналізів води, які можна зробити в місцевій СЕС. Стандартний аналіз на 10 показників дає можливість оцінити якість води і підібрати фільтри, які максимально ефективно будуть здійснювати очищення. 

В першу чергу будь - яка вода з свердловин-це вода з вмістом механічних частинок у вигляді глини, піску та інших абразивів. Тому механічне очищення потрібно у всіх випадках очищення води з свердловин. механічні фільтри обов'язково входять до складу таких комплексів фільтрації.& nbsp;

Далі необхідно визначитися яку воду ви хочете отримувати на виході фільтра. Як правило, потрібна звичайна Технічна вода. Але бувають випадки, коли потрібна вода питного класу. Тоді схема очищення значно здорожується.& nbsp;

Для фільтрації свердловинної води можна використовувати звичайні пом'якшувачі кабінетного типу, які випускаються виробниками в стилі "готове рішення". Вони являють собою пластикову коробку всередині якої упаковано обладнання. Такі пом'якшувачі повністю автономні, а акуратні корпусу не псують інтер'єр приміщення. Адже цілком можливо що його доведеться встановлювати у ванній кімнаті, наприклад. Пом'якшувачі містять балон заповнений іонообмінної смолою. при контакті з водою вона здійснює заміну іонів магнію, кальцію (солей жорсткості), важких металів, заліза і марганцю на іони натрію. Натрій нешкідливий для організму і не викликає відкладення на водонагрівальних приладах. Ресурс смоли не так уже й великий, але спосіб є досить дієвим. Для відновлення фільтруючих здібностей смоли використовують звичайну кухонну сіль. Для кращої ефективності фільтра-пом'якшувача рекомендується використовувати таблетовану сіль Екстра. Високий ступінь очищення солі Екстра & nbsp;підвищує експлуатаційні характеристики обладнання. 

 фільтр очищення води зі свердловин

На сьогоднішній день різноманітність форм і розмірів пом'якшувачів може закрутити голову. Тому до вибору пом'якшувача варто підходити серйозно.

Крім таких ось "заготовок" існують фільтри для свердловин засипного типу. Суть їх полягає в тому, що Вам, виходячи з аналізів води, збирають систему, яка ідеально буде справлятися з очищенням. Якість очищення води зі свердловини з такими фільтрами значно вище, а витрати, як не дивно, менше. & nbsp;системи саме засипного типу сьогодні набирають все більшої популярності. Це й не дивно, адже при високій вартості системи хочеться отримати фільтр, який буде працювати правильно. 

ручний керуючий клапан для засипних фільтрів Автоматичний керуючий клапан фільтра для свердловин Перевага таких фільтрів для свердловин полягає в індивідуальному підборі обладнання. Власне зовнішніх відмінностей однієї системи такого типу від іншої буде не дуже багато. Основна відмінність криється в фільтрує завантаженні.& nbsp;

Лідером з виробництва і постачання в Україну систем засипного типу є компанія Гейзер зі своїми системами серії Aquachief. Оскільки компанія є провідним підприємством з розробки та впровадження новітніх технологій в очищенні води, вони розробили приголомшливу кількість фільтруючих завантажень з унікальними характеристиками. Таким чином їм вдалося створити фільтр буквально на всі випадки життя.

Принцип роботи засыпных фильтров такий же як у простих пом'якшувачів, однак кількість і тип завантаження визначається індивідуально, завдяки чому і результат очищення води разюче відрізняється.& nbsp;

Компанія Гейзер без лукавства заявляє, що з фільтрами Гейзер Aquachief досить мати абсолютно будь-яке джерело води поблизу.& nbsp;

Варіабельність комплектації фільтрів для свердловин Гейзер Aquachief також приємно дивує. Різні системи управління подачею води зроблять використання фільтра максимально простим і зручним.

Компанія "Filtry" рекомендує фільтри Гейзер Aquachief  на підставі багаторічного досвіду використання даних систем, а також за їх універсальність. При всіх перевагах даних систем очищення води-вони залишаються одними з найоптимальніших по співвідношенню ціна-якості.

Коментарі/відгуки

Поки що немає коментарів