Очищення води це-процес!
0 відгуків.Сторінку створено 08.07.22
Очищення води-це процес видалення небажаних хімічних речовин, біологічних забруднень, зважених твердих частинок і газів із забрудненої води. Мета полягає в очищенні води для конкретної мети. Велика частина води дезінфікують для споживання людиною (питна вода), але очищена вода також може бути призначена для різних інших цілей, в тому числі виконання вимог фармакологічним, хімічної та промислових застосувань. Методи, використовувані в очищенні включають в себе фізичні процеси, такі як фільтрація, відстоювання, і перегонки; біологічні процеси, такі як повільних піщаних фільтрів або біологічно активного вуглецю; хімічні процеси, такі як флокуляції і хлорування і використання електромагнітного випромінювання, таких як ультрафіолетове світло.
високоякісна очищення води значно знизить концентрацію твердих частинок в тому числі зважених частинок, паразитів, бактерій, водоростей, вірусів, грибків, а також зменшення кількості діапазоні розчиненого і дисперсного матеріалу, отриманого з поверхонь, які приходять з стоку через дощ.
Стандарти якості питної води, як правило, встановлюється урядами або міжнародними стандартами. Ці стандарти включають в себе, як правило, мінімальні і максимальні концентрації забруднюючих речовин, в залежності від мети використання води.
Візуальний огляд не може визначити, вода питної якості чи ні. Прості процедури, такі як кип'ятіння або використання побутового фільтр з активованим вугіллям не є достатніми для очищення всіх забруднень, які можуть бути присутніми у воді з невідомого джерела. Навіть природне джерело води-вважається безпечною для всіх практичних цілей в 19 столітті - тепер повинні бути перевірені, перш ніж визначити, який вид лікування, якщо такі є, не потрібно. Хімічного і мікробіологічного аналізу, в той час як дорогий, єдиний спосіб отримати інформацію, необхідну для прийняття рішення про вибір відповідного методу очищення.
Згідно 2007р. Всесвітня організація охорони здоров'я в доповіді (WHO), 1,1 мільярда людей не мають доступу до питного водопостачання, 88 відсотків з 4 млрд щорічних випадків захворювання діареєю відносяться до небезпечної води і недостатньої санітарії та гігієни, а 1,8 мільйона чоловік помирають від діарейних захворювань щороку. За оцінками (WHO), 94 відсотків цих випадків діареї можна запобігти через зміни навколишнього середовища, включаючи доступ до безпечної питної води. [1] прості методи для очищення води в домашніх умовах, таких як хлорування, фільтри і сонячної дезінфекції та зберігання його в безпечному контейнери можуть врятувати величезну кількість життів щороку. [2] зниження смертності від захворювань, що переносяться водою є основною метою громадської охорони здоров'я в країнах, що розвиваються
Коментарі/відгуки
Поки що немає коментарів