+38-093-283-60-82
ГоловнаОплата та доставкаСервісний центрБлогГарантіяКонтакти
RU UA

Помпа в системах зворотного осмосу

0 відгуків.

Сторінку створено 25.03.19

При виборі фільтра зворотного осмосу не можна не помітити одну особливість - у лінійці продукції є моделі укомплектовані насосами. Коштують такі моделі дорожче і виникає закономірне питання — чи є сенс викладати за них додаткові гроші.

Насос(помпа) використовується у зворотноосмотичних системах. У фільтрах цього очищення проводиться за допомогою мембрани — пластини з безліччю отворів, крізь які проходять молекули води, але затримуються забруднюючі речовини. У природних умовах рух молекул виробляється від слабо насиченого розчину до сильно насиченого. Стосовно побуту можна сказати що ролі слабко насиченої води виступає очищена вода, а сильно насиченої — водопровідна вода, насиченої яку роблять всілякі домішки і забруднювачі. Для забезпечення необхідного, зворотного природного струму, напрямки води вживається тиск водопровідної магістралі. Відповідно, за його відсутності фільтр зворотного осмосу не працюватиме. У таких випадках потрібний тиск забезпечують насоси.

Насоси, також звані помпами, живляться від мережі 220 В і включаються під час спустошення накопичувального бака. При відкритті споживачем крана очищеної води тиск у баку падає і в цей момент, якщо у водопровідній магістралі тиск нижче за норму, включається насос. Коли бак наповниться, насос автоматично вимикається. Якщо тиск водопроводу гаразд, наповнення бака відбудеться без насоса.

  • Стандартна система зворотного осмосу


  • "Зворотній осмос" з помпою

Ситуація із слабким тиском характерна для старих будинків чи вулиць Одеси із зашлакованими трубами, просвіт яких звужений різними відкладеннями. У разі використання помпи є потребою.

Системи зворотного осмосу в Одесі використовуються повсюдно як з насосами, так і без них. У лінійці практично кожного виробника є модель з помпою - власне, це звичайний фільтр, на кронштейн якого кріпиться насос. Як уже говорилося вартість таких моделей в силу очевидних причин вище за ціну звичайних фільтрів, тому кожен одесит вирішує питання про доцільність додаткових витрат по-своєму. Якщо тиск води падає, наприклад, тільки вночі, коли фільтром не користуються, то можна обійтися і звичайною моделлю - об'єм бака. Найчастіше становить близько 8 літрів, чого на нічні питні потреби цілком вистачить. Якщо ж з якихось причин тиск постійно нижчий за норму, то вам доведеться купувати «осмос» з насосом, або зупинити свій вибір на проточному типі фільтра, що забезпечує високу, але все ж таки меншу якість очищення в порівнянні з «зворотним осмосом» — працюють « проточники» практично за будь-якого тиску.

 

Коментарі/відгуки

Поки що немає коментарів