+38-099-100-44-32
ГоловнаОплата та доставкаСервісний центрБлогГарантіяКонтакти
RU UA

Вода та схуднення

0 відгуків.

Сторінку створено 09.07.22

 
Вода - це безперечно унікальний ресурс, без якого існувати не може не один живий організм на землі. Брак води погано впливає на загальний стан людини. Головні болі, стомлюваність, погіршення шкіри та волосся – все це причини зневоднення. Вода відповідає за безліч функції. Вона контролює температуру тіла, транспортує поживні речовини до клітин, допомагає позбавлятися шлаків і токсинів. Лікарі рекомендують пити щодня не менше 1,5 -2 літрів рідини. Для людей, які страждають надмірною вагою ця цифра досягає до 2-2,5 літрів на день.

Дієтологи стверджують, що причиною зайвої ваги може стати не лише неправильне харчування, а й нестача рідини в організмі. Люди, які вживають невелику кількість води на день, піддають свій організм до порушення водно-сольового балансу. Якщо вживати воду в надто великих кількостях, це може сприяти збільшенню навантаження на нирки та серце, а також вимиванню корисних речовин та солей з організму. Дефіцит води також небезпечний, оскільки може спричинити зневоднення. Воно у свою чергу призводить до різноманітних захворювань, функціональних порушень організму і іноді навіть до смерті. Звідси висновок, що з повноцінного функціонування організму та її систем потрібен певний баланс води. Цей баланс у всіх різний і залежить від індивідуальних особливостей кожної людини, це їжа, умови життя і роботи. Також необхідно враховувати те, в якому кліматичному поясі живе людина. Необхідна для людини кількість води багато в чому визначають особливості харчування.

Наприклад, існує міф про те, що вживаючи будь-які рідини, запаси води в організмі буде поповнюватися. Це не зовсім вірно. Напої, такі як кава, чай, солодка газована вода, алкоголь, крім самої води до їх складу входять речовини, які зневоднюють. Вода бере участь у дуже важливому для організму процесі – обміні речовин. Тому саме правильне її вживання сприятиме зниженню зайвої ваги. Проблема надлишку води іноді виникає у спортсменів, через піт вони втрачають солі натрію. Але її рішення вже вигадали – існують спеціальні напої для тих, хто професійно займається спортом.

Потрібно виробити звичку випивати склянку води натще. Організм потребує після ночі вологи. Адже протягом того часу поки ми спимо в шлунку та стравоході скупчується слиз, який перед сніданком бажано вимити. Детально вивчивши властивості води і те, як вона впливає на наш організм, можна зробити висновок, що вона дуже необхідна нам. Вчіться пити воду правильно, і це допоможе вам швидше і легше позбутися зайвої ваги.


Коментарі/відгуки

Поки що немає коментарів